GUKS Gorzkowice - strona oficjalna

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Grupowe
Ładowanie...

Aktualnoci

Sparing ze Świtem Kamieńsk

• autor: aabbcc21, 2011-08-21 07:47

KS "Świt" Kamieńsk - GUKS Gorzkowice 4:1

Tradycyjnie przynajmniej jeden z meczów kontrolnych rozgrywamy z zaprzyjaźnioną drużyną Świtu Kamieńsk. Spotkanie odbyło się przy niezbyt sprzyjających warunkach atmosferycznych. Upał doskwierał obu ekipom. Lepiej w tych okolicznościach radziła sobie drużyna gospodarzy, która zaprezentowała się najlepiej z wszystkich dotychczas rozegranych z nami zawodów. Przez całe spotkanie to zawodnicy z Kamieńska stworzyli sobie więcej sytuacji bramkowych, z których cztery zamienili na gole. Nasza drużyna, osłabiona brakiem kilku zawodników odpowiedziała tylko jednym trafieniem, którego autorem był Damian Ozimek.

Skład: Rafał Gwiazda, Bartosz Sobczyk, Damian Ozimek, Adrian Woźniak, Dominik Szafrański, Miłosz Ziemba, Tomasz Bugajski, Sebastian Woźniak, Maciej Gajda, Mateusz Ciesielski, Dawid Woźniakowski, Przemysław Bejmert.

Bramka dla GUKS: Damian Ozimek.

W meczu nie wystąpili: Mateusz Orski, Mateusz Marusiński, Michał Patek, Sebastian Nurkowski, Wiktor Misztela, Kacper Wiernicki, Dominik Wroński, Mateusz Wawrzyńczak, Krystian Krzynówek, Damian Gadecki i Przemysław Adamus.

pon.

Pogoda

Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.